Strona Główna    Rejestracja    Oprogramowanie (ELMS)

MSDN Academic Alliance

MSDN AA to program dla uczelni wyższych prowadzących zajęcia dydaktyczne z szeroko rozumianej informatyki. Każda jednostka (przykładowo: wydział/instytut/katedra) otrzymuje subskrypcję MSDNAA, która daje dostęp do platformy Microsoft, serwerów oraz narzędzi programistycznych. Oprogramowanie, dostarczone w MSDNAA, może być instalowane na dowolnej liczbie komputerów jednostki. Jego użycie oznacza niekomercyjne wykorzystanie, wyłącznie w celu projektowania i prowadzenia zajęć oraz do badań naukowych. Nie wolno go używać do budowania infrastruktury na uczelni (np. Nie wolno go używać w dziekanacie, jako serwera wydziałowego). Studenci jednostki mogą pobierać je oraz instalować na swoich komputerach osobistych. Mamy dwa główne cele programu
1) Chcemy dać Państwu łatwiejszy dostęp do tańszych zasobów: narzędzi programistycznych Microsoft, platform oraz serwerów, do projektowania i prowadzenia zajęć oraz badań naukowych.
2) Chcemy, aby powstała społeczność akademicka, która będzie dzielić się wiedzą oraz propagować wykorzystanie naszych technologi.

 

Zapraszamy Studentów i Pracowników Wydziału Telekomunikacji i Elektrotechniki do darmowego korzystania z produktów firmy Microsoft.
Na tej stronie dowiesz się o możliwości rejestracji, jak i korzystania z programu MSDN AA.

 

UWAGA!!!!

Począwszy od miesiąca listopada 2011 roku  informacje dotyczące użytkowników migrowane są do nowego systemu. Z tego powodu niemożliwe jest dodawanie nowych użytkowników.